Формула-1. Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Китаю

Формула-1. Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Китаю21 квітня на Міжнародному автодромі Шанхаю на п’ятому етапі чемпіонату світу-2024 з автоперегонів у класі машин Формула 1 – Гран-прі Китаю відбулася гонка.

Впевнену перемогу здобув триразовий чинний чемпіон світу 26-річний Макс Ферстаппен («Ред Булл»), який стартував з поулу і проїхав 56 кіл (305,066 км) за 1 годину 40 хвилин 52,544 секунди.  Це четверта перемога нідердандського гонщика у поточному сезоні. Загалом це 58-ма перемога Ферстаппена у Формулі-1, а також 102-й подіум у кар'єрі.
Другим фінішував Ландо Норріс («Макларен») з відставанням 13.757 секунди. Третім на подіум піднявся напарник Ферстаппена - Серхіо Перес з відставанням у 18,483 секунди.

Автором найшвидшого кола став Фернандо Алонсо, який проїхав 45 коло за 1 хвилину 37,810 секунди, за що заробив очко.

Льюїс Хемілтон зайняв дев’яте місце з відставанням 55,139 секунди. Зійшли три пілоти - Даніель Риккардо («РБ»), Юкі Цунода («РБ») та Валттері Боттас («Кік-Заубер»).

Наступний, шостий етап чемпіонату світу – Гран-прі США, відбудеться 3-5 травня у Маямі.