Формула 1. Ферстаппен виграв Гран-прі Бахрейну

Формула 1. Ферстаппен виграв Гран-прі Бахрейну5 березня на міжнародному автодромі Бахрейну у Сахірі на першому етапі чемпіонату світу-2023 з автоперегонів у класі машин Формула-1 – Гран-при Бахрейну відбулася гонка.

Переможний дубль оформили гонщики «Ред Булл». Першу перемогу в сезоні здобув Макс Ферстаппен, який стартував з поулу, проїхавши 57 кіл (308,238 км) за 1 годину 33 хвилини 56,736 секунди. Голландець вперше переміг у Бахрейні, а на вершину подіуму піднявся в 36-й раз за кар'єру.

Другим став Серхіо Перес, програвши партнеру по команді 11,987 секунди. Третім на подіум піднявся Фернандо Алонсо («Астон Мартін») з відставанням 38,637 секунди.

Семиразовий чемпіон світу пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон посів п’яте місце - +50,977.