Формула 1. Серхіо Перес виграв Гран-прі Саудівскої Аравії

Формула 1.  Серхіо Перес виграв Гран-прі Саудівскої АравіїСьогодні, 19 березня, в Джідді на другому етапі чемпіоната світу-2023 з автоперегонів у класі машин Формула 1 – Гран-прі Саудівської Аравії відбулася гонка.

Переможцем став стартувавший з поула пілот «Ред Булл» Серхіо Перес, здобувши першу перемогу у сезоні. Другим фінішував Макс Ферстаппен, програвши напарнику 5,355 секунди. Тройку сильніших замкнув гонщик «Астон Мартін» Фернандо Алонсо з відставанням 20,728 секунди.

Відзначимо, що для дворазового чемпіона світу 41-річного Алонсо цей подіум міг би стати 100-м в кар’єрі, але іспанець отримав штраф у розмірі 10 секунд і опустився на п’яту позицію, пропустивши уперед двох пілотів «Мерседес» - Джорджа Расселла и Льюїса Хемілтона.