Формула 1. Гран-прі Бахрейну. Ферстаппен виграв гонку з відривом у 22 секунди

Формула 1. Гран-прі Бахрейну. Ферстаппен виграв гонку з відривом у 22 секундиУ суботу, 2 березня, стартував 75-й чемпіонат світу з автоперегонів у класі «Формула-1». На Міжнародному автодромі Бахрейну в Сахірі відбувся Гран-прі Бахрейну. Це двадцяте Гран-прі Бахрейну в історії.

Його переможцем впевнено став голандський  пілот «Ред Булл» Макс Ферстаппен який стартував з поулу і проїхав 57 кіл (308,238 км ) за 1 годину 31 хвилину 44.742 секунди. Він же став і автором найкращого кола, проїхавши 39-те коло за 1 хвилину 32,608 секунди.

Другим фінішував ще один пілот «Ред Булл» Серхіо Перес з відставанням від напарника у 22,457 секунди. Замкнув трійку найсильніших пілот «Феррарі» Карлос Сайнс - +25,110.