Формула-1. Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Японії

Формула-1. Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Японії7 квітня на трасі «Сідзука» на четвертому етапі чемпіонату світу-2024 з автоперегонів у класі машин Формула 1 – Гран-прі Японії відбулася гонка.

Впевнену перемогу здобув, стартувавший с поулу, чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен («Ред Булл»), який проїхав 53 кода (307,471 км) за 1 годину 54 хвилини 23,566 секунди. Серхіо Перес фінішував другим, з відставанням від напарника по команді у 12,535 секунди. Третім на подіум піднявся Карлос Сайнс («Феррарі») - +20,866.
Відзначимо, що для команди «Ред Булл» це третій дубль на старті чемпіонату.

Макс Ферстаппен (Ред Булл) також став автором найшвидшого кола, за що заробив очко.

Льюїс Хемілтон зайняв дев’яте місце з відставанням 48,626 секунди. Британець фінішував останнім в одному колі з переможцем. Вісім гонщиків завершили гонку з колом відставання. Зійшли три пілоти - Чжоу Гуаньюй («Заубер»), Даніель Ріккардо («РБ») і Алекс Албон («Вільямс»).

Наступний, п’ятий етап чемпіонату світу – Гран-прі Китаю, відбудеться 1-21 квітня.

Формула-1. Чемпіонат світу. 4-й етап. Гран-Прі Японії. Судзука (Префектура Міє, Японія). 5 квітня