Ірина Климець стала другою в метанні молота на турнірі в Австралії

Ірина Климець стала другою в метанні молота на турнірі в АвстраліїВ Мельбурні (Австралія) на турнірі золотої серії  World Athletics Continental Tour українська метальниця молота Ірина Климець посіла друге місце.

Найкращою для Ірини  стала друга спроба, в якій вона метнула молот на 67.78 метра. Зазначимо, особистий рекорд Климець складає 73,56 м. Для Климець змагання в Австралії стали першими у новому сезоні.

Головною конкуренткою українки стала срібна призерка юніорського чемпіонату світу та Європи француженка Роз Лога, найкращою спробою якої став третій підхід. У ньому Лога показала результат 69.31 метра.

Третє місце посіла новозеландська метальниця молота Лорен Брюс з результатом 65.45 м.

Легка атлетика. World Athletics Continental Tour Gold - Maurie Plant Meet. Мельбурн (Австралія).