WTA-1000. Рим. Іга Свьонтек перемогла Медісон Кіс у 1/4 фіналу

WTA-1000. Рим.  Іга Свьонтек перемогла Медісон Кіс у 1/4 фіналуУ Римі (Італія) на грунтовому турнірі категорії WTA 1000 - Internazionali BNL d’Italia з призовим фондом  $5,509,771 у жінок у одиночному розряді  проходять чвертьфінальні матчі.

Перша ракетка світу, 22-річна полька Іга Свьонтек без проблем подолала 29-річну американку Медісон Кіс (№16 WTA) з рахунком 6:1, 6:3.

За 1 годину 16 хвилин ігрового часу Свьонтек зробила чотири брейки з шести можливих і відіграла всі десять брейк-пойнтів суперниці. Іга один раз подала навиліт і один раз помилилася при подачі. На рахунку Кіс два ейси і три подвійні помилки. Тепер в їх особистому протистоянні полька поперду з рахунком 4:1.

Суперниця Свьонтек по виходу у фінал змагань визначиться у матчі Коко Гауфф (США, 3) – Чжен Цінвень (Китай, 7).

Теніс. WTA 1000 - Internazionali BNL d’Italia. Рим )Італія). Грунт.  Призовий фонд $5,509,771. Одиночний розряд. 128 учасниць.