WTA-1000. Мадрид. Кіс обіграла Жабер і у півфіналі зіграє зі Свьонтек

WTA-1000. Мадрид. Кіс обіграла Жабер і у півфіналі зіграє зі СвьонтекУ Мадриді (Іспанія) на грунтовому турнірі категорії WTA 1000 - Mutua Madrid Open з призовим фондом € 7,679,965 у жінок у одиночному розряді відбувся другий чвертьфінальний матч.

29-річна американка Медісон Кіс (№20 WTA) у трьох сетах переграла представницю Туніса Онс Жабер (№9 WTA) з рахунком 0:6, 7:5, 6:1.

Тенісистки грали 1 годину 33 хвилини. За цей час суперниці зробили по чотири брейки та виконали по три ейси, при цьому американка тричі помилилася при подачі, а Жабер уникла подвійних помилок.  Це була перша перемога Кіс у трьох матчах із Жабер.

У півфіналі змагань Медісон Кіс зіграє проти першої ракетки світу польки Іги Свьонтек, яка раніше обіграла бразилійку Беатріс Хаддад Маю - 4:6, 6:0, 6:2.

WTA-1000. Мадрид. Свьонтек перемогла Хаддад Маю: огляд матчу 1/4 фіналу (Відео)

Наразі в особистому протистоянні Кіс і Свьонтек лідирує полька – 2:1.

Теніс. WTA 1000 - Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Грунт.  Призовий фонд €7,679,965. Одиночний розряд. 64 учасниці.