WTA-1000. Мадрид. Соболенко і Рибакіна зіграють у півфіналі

WTA-1000. Мадрид. Соболенко і Рибакіна зіграють у півфіналіУ Мадриді (Іспанія) на грунтовому турнірі категорії WTA 1000 - Mutua Madrid Open з призовим фондом  € 7,679,965 у жінок у одиночному розряді завершилися чвертьфінальні матчі.

Чинна чемпіонка турніру, друга ракетка світу 25-річна «нейтральна» Арина Соболенко у двох сетах перемогла 17-річну «нейтральну» Мірру Андрєєву (№43 WTA) з рахунком 6:1, 6:4.

За 1 годину 19 хвилин ігрового часу Соболенко реалізувала три брейк-пойнти з п’яти і не дозволила суперниці заробити жодного брейк-пойнта. Арина два рази подала навиліт і один раз помилилася при подачі, а Андрєєва виконала три ейси і припустилася двох подвійних помилок. Це була друга перемога Соболенко у двух зустрічах з Андрєєвою.

За місце у фіналі змагань Соболенко посперечається з представницею Казахстану Оленою Рибакіною (№4 WTA), яка майже за три години переграла у трьох сетах свою співвітчизницю Юлію Путінцеву (№50 WTA) - 4:6, 7:6(4), 7:5.

Нагадаємо, першою півфінальною парою стали полька Іга Свьонтек і американка Медісон Кіс.

Теніс. WTA 1000 - Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Грунт.  Призовий фонд €7,679,965. Одиночний розряд. 64 учасниці.