ATP 1000. Мадрид. Алькарас склав повноваження чинного чемпіона, Сіннер знявся з турніру

У Мадриді (Іспанія) на грунтовому турнірі категорії ATP Masters 1000- Mutua Madrid Open з призовим фондом €9,017,445 у чоловіків в одиночному розряді проходять чвертьфінальні матчі.У Мадриді (Іспанія) на грунтовому турнірі категорії ATP Masters 1000- Mutua Madrid Open з призовим фондом €9,017,445 у чоловіків в одиночному розряді проходять чвертьфінальні матчі.

Дворазовий чинний чемпіон турніру, 20-річний іспанець Карлос Алькарас (№3 ATP) зазнав поразки від «нейтрального» Андрія Рубльова (№8 ATP), Поєдинок тривав дві години і завершився на користь Рубльова з рахунком 4:6, 6:3, 6:2.

Алькарас зробив один брейк з восьми можливих, один раз подав навиліт і двічі помилився при подачі. На рахунку Рубльова три брейки, п’ять ейсів і дві подвійні помилки. Після цієї зустрічі рахунок в особистому протистоянні тенісистів став рівний – 1:1.

Суперником  Рубльова по півфіналу буде американець Тейлор Фрітц (№13 ATP), який виявився сильнішим за аргентинця Франсіско Серундоло (№22 ATP).

Друга ракетка світу італієць Яннік Сіннер через травму достроково завершив виступи на турнірі. Таким чином, його суперник Фелікс Оже-Альяссім із Канади без боротьби вийшов до півфіналу змагань де зустрінеться з переможцем матчу Даніїл Медведєв (-, 3) – Іржі Легечка (Чехія, 30).

Оже-Альяссім втретє в кар'єрі зіграє в півфіналі турніру АТР 1000.

Теніс. ATP Masters 1000 - Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Грунт. Призовий фонд €9,017,445. Одиночний розряд. 128 учасників.