WTA-500. Чарльстон. Калініна програла Касаткіній у третьому колі

WTA-500. Чарльстон. Калініна програла Касаткіній у третьому коліВ Чарльстоні (США) на грунтовому турнірі категорії WTA 500 - Credit One Charleston Open з призовим фондом $922,573 у жінок у одиночному розряді проходять матчі третього кола.

27-річна українка Ангеліна Калініна (№33 WTA) поступилася у двох сетах 26-річній Дар’ї Касаткіній (№11 WTA) з рахунком 1:6, 4:6.

Поєдинок  тривав 1 годину 23 хвилини. Калініна виграла п’ять геймів на подачі суперниці і програла дев’ять на своїй. Ангеліна жодного разу не подала навиліт і двічі помилилася при подачі. Касаткіна виконала три ейси і припустилася двох подвійних помилок. Це була п’ята зустріч тенісисток і четверта поразка українки.

За свій виступ на турнірі у Чарльстоні Калініна заробила 60 рейтингових очок і  $ 11,190 призових.

Касаткіна у чвертьфіналі змагатиметься з румункою Жаклін Крістіан (№83 WTA), яка нанесла поразку американці Еммі Наварро (№20 WTA) - 6:3, 5:7, 6:1.

Теніс. WTA 500 - Credit One Charleston Open. Чарльстон (США). Грунт.  Призовий фонд $922,573. Одиночний розряд. 64 учасниці.