WTA-500. Чарльстон. Світоліна зачохлила ракетку у третьому колі

WTA-500. Чарльстон. Світоліна зачохлила ракетку у третьому коліВ Чарльстоні (США) на грунтовому турнірі категорії WTA 500 - Credit One Charleston Open з призовим фондом $922,573 у жінок у одиночному розряді проходять матчі третього кола.

29-річна українка Еліна Світоліна (№17 WTA) поступилася у двох сетах 28-річній бельгійці Елізе Мертенс (№30 WTA) з рахунком 4:6, 1:6.

Матч тривав 1 годину 6 хвилин. За цей час Світоліна зробила один брейк з восьми можливих, два рази подала навиліт і уникла подвійних помилок. Мертенс реалізувала чотири брейк-пойнти з шести, виконала три ейси і чотири рази помилилася при подачі. В особистому протистоянні тенісисток лідером залишається українка – 4:3.

Нагадаємо, що для обох тенісисток це був другий матч за день. Світоліна перемогла у двох сетах Дар'ію Севілл, а Мертенс у трьох партіях переграла Варвару Грачову.

Таким чином, Світоліна залишає турнір у Чарльстоні, заробивши за свій виступ 60 рейтингових очок і $11,190 призових.

У чвертьфіналі Мертенс зустрінеться з американкою Даніель Коллінс, яка перемогла свою співвітчизницю Слоан Стівенс – 6:2, 6:2.

Теніс. WTA 500 - Credit One Charleston Open. Чарльстон (США). Грунт.  Призовий фонд $922,573. Одиночний розряд. 64 учасниці.