ATP. Індіан Веллс. Зверєв і Алькарас вийшли до четвертого кола, Ціціпас і де Мінор залишають турнір

ATP. Індіан Веллс.  Зверєв і Алькарас вийшли до четвертого кола, Ціціпас і де Мінор залишають турнірВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії ATP 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $11,918,990 у чоловіків проходять матчі четвертого кола.

Чинний чемпіон турніру, друга ракетка світу 20-річний іспанець Карлос Алькарас переміг представника Угорщини Фабіана Марожана (№58 ATP) з рахунком 6:3, 6:3.

Матч тривав 1 годину 15 хвилин. Алькарас зробив три  брейки з восьми можливих і не дозволив супернику заробити жодного брейк-пойнта. Переможець чотири рази подав навиліт і двічі помилився при подачі, а Марожан виконав два ейси при одній подвійній помилці. Завдяки цій перемозі іспанець зрівняв рахунок в особистому протистоянні з угорцем – 1:1.

У чвертьфіналі змагань Карлос Алькарас зустрінеться з шостою ракеткою світу Олександром Зверєвим з Німеччини, який у трьох сетах переміг австралійця Алекса де Мінора – 5:7, 6:2, 6:3.

Ще однією чвертьфінальною парою стали Яннік Сіннер (Італія, 3) та Їржі Легечка (Чехія, 32).

Сіннер переміг Бена Шелтона (США, 16) - 7:6(6), 6:1, а Легечка вибив із подальшої боротьби Стефаноса Циципаса (Греція, 11) – 6:2, 6:4.

Теніс. ATP 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $12.418.990. Одиночний розряд.128 учасників.

Четверте коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 2) - Фабіан Марожан (Угорщина) – 6:3, 6:3
Олександр Зверєв (Німеччина, 6) - Алекс де Мінор (Австралія, 10) – 5:7, 6:2, 6:3

Яннік Сіннер (Італія, 3) - Бен Шелтон (США, 16) - 7:6(6), 6:1
Їржі Легечка (Чехія, 32) - Стефанос Циципас (Греція, 11) – 6:2, 6:4