Індіан Веллс. Кіченок і Остапенко зіграють у чвертьфіналі парного турніру

Індіан Веллс. Кіченок і Остапенко зіграють у чвертьфіналі парного турніруВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $9,258,080 у жінок у парному розряді проходять матчі другого кола.

Українка Людмила Кіченок та її напарниця Олена Остапенко з Латвії, які посіяні під восьмим номером, перемогли японку Шуко Аояму і сербку Александру Крунич з рахунком 6:4, 6:4.

За 1 годину 19 хвилин на корті Кіченок і Остапенко реалізували чотири брейк-пойнти з восьми, виконали три ейси і припустились трьох подвійних помилок. Аояма і Круніч жодного разу не подали навиліт та п’ять разів помилились при подачі.

У чвертьфіналі суперницями Кіченок і Остапенко буде четвертий сіяний дует Ніколь-Мелікар Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія, 4).

Теніс. WTA 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $9,258,080. Парний розряд. 32 учасниці.

Друге коло
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 8) – Шуко Аояма/Александра Крунич (Японія/Сербія) 6:4, 6:4

Ніколь-Мелікар Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія, 4) – Магда Лінетт/Бернарда Пера (Польща/США) – 6:3, 3:6, 10-6