Australian Open. Марта Костюк пробилась до 1/8 фіналу

Костюк вперше в кар’єрі зіграє в 1/8 фіналу Australian Open.В Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії у жінок в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA) здобула вольову перемогу над «нейтральною» тенісисткою Еліною Аванесян (№74 WTA) з рахунком 2:6, 6:4, 6:4.

За 2 години 32 хвилини перебування на корті суперниці взяли по сім подач одна одної та припустились по п’ять подвійних помилок, при цьому Марта щіть разів подала навиліт, а суперниця лише один раз.

Костюк вперше в кар’єрі зіграє в 1/8 фіналу Australian Open.

За вихід у чвертьфінал Australian Open Марта гратиме проти переможниці матчу Марія Тимофєєва (-, Q) - Беатріс Хаддад Мая (Бразилія, 10).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд А$39,264,000. 128 учасниць.