WTA 250. Богота. Ястремська зазнала поразки у стартовому матчі

WTA 250. Богота. Ястремьска зазнала поразки у стартовому матчіВ Боготе (Колумбія) на грунтовому турнірі категорії WTA 250 з призовим фондом $259,303 в одиночному розряді проходять матчі першого кола.

22-річна українська тенісистка Даяна Ястремська (№134 WTA) зазнала поразки від 26-річної «кваліфаєрки» Кароліни Алвес (№239 WTA) із Бразилії. Матч тривав 2 години 35 хвилин і завершився на користь бразилійки з рахунком 4:6, 7:6(5), 6:2.

Ястремська виграла чотири гейми на прийомі і програла п’ять на своїй подачі. Даяна виконала сім ейсів і припустилась 13-ти подвійних помилок. Алвес два рази подала навиліт і десять разів помилилась на подачі. Раніше тенісистки не зустрічалися.

За вихід до чвертьфіналу Алвес зіграє з німкенею Татьяною Марією (№66 WTA), яка перемогла американку Катрину Скотт (№161 WTA) – 6:1, 6:4.

Теніс. WTA 250 - Copa Colsanitas presentado por Zurich.Богота (Колумбія). Грунт. Призовий фонд $259,303. Одиночний розряд. 32 учасниці.