WTA-1000. Індіан-Уеллс. Цуренко стартувала з перемоги у кваліфікації, Завацька зазнала поразки

WTA-1000. Індіан-Уеллс. Цуренко стартувала з перемоги у кваліфікації, Завацька зазнала поразкиВ Індіан-Уеллсі (США) на турнірі категорії WTA-1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $8,800,000 проходить кваліфікація.

Українська тенісистка Леся Цуренко (№ 95 WTA) перемогла американку Тейлор Таунсенд (№123 WTA) у трьох сетах з рахунком 6:7(5), 6:1, 6:1.

Матч тривав 2 години 11 хвилин. Цуренко виграла вісім геймів на подачі суперниці і програла три на своїй. Леся один раз подала навиліт і припустилась шістьох подвійних помилок, а Таунсенд виконала п’ять ейсів і тричі помилилась на подачі. Раніше тенісистки не зустрічались.

За вихід до основної сітки змагань в Індіан-Уеллсі Цуренко зіграє проти британки Кеті Бултер (№151 WTA). Раніше тенісистки зустрічались двічі і українка виграла обидва матчі.

Українка Катарина Завацька (№264 WTA) програла в першому колі кваліфікації німкені Єві Лис (№118 WTA). Поєдинок тривав 1 годину 51 хвилину і завершився перемогою німкені з рахунком 6:2, 7:6(2).

Теніс. ATP-1000 - BNP Paribas Open.Індіан-Уеллс (США). Хард.