WTA-1000. Майамі. Соболенко, Пегула, Рибакіна і Квітова вийшли до чвертьфіналу та інші результати

WTA-1000. Майамі. Соболенко, Пегула, Рибакіна і Квітова вийшли до чвертьфіналу та інші результатиВ Індіан-Веллсі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú  з призовим фондом $8,800,000 в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Друга ракетка світу Арина Соболенко не мала проблем в матчі проти чешки Барбори Крейчикової (№16 WTA), здобувши перемогу з рахунком 6:3, 6:2.

Тенісистки грали 1 годину 6 хвилин. Соболенко зробила три брейки з чотирьох можливих і відіграла єдиний брейк-пойнт, який мала суперниця. Арина виконала вісім ейсів і один раз помилилась на подачі, а Крейчикова чотири рази подала навиліт та припустилась пятьох подвійних помилок. Тепер в їх особистому протистоянні Соболенко лідирує – 4:1.

За виход до півфіналу змагань Соболенко зіграє з румункою Сораною Кирстею, котра була сильніша за чешку Маркету Вондроушову – 7:6(3), 6:4.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú.Майамі (США). Хард. «Призовий фонд $8,800,000. Одиночний розряд. 96 учасниць.