Арина Соболенко стала фіналісткою турніру в Індіан-Веллсі

Арина Соболенко стала фіналісткою турніру в  Індіан-ВеллсіВ Індіан-Веллсі (США) на турнірі категорії WTA-1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $8,800,000 в одиночному розряді відбувся другий півфінальний матч.

Друга ракетка світу 24-річна Арина Соболенко, яка виступає під нейтральним статусом, вийшла в фінал турніру після впевненої перемоги над представницею Греції Марією Саккарі (№7 WTA) з рахунком 6:2, 6:2.

Тенісистки грали 1 годину 23 хвилини. Соболенко виграла п’ять геймів на подачі Саккарі і програла два на своїй. Арина виконала чотири ейси і припустилась п’ятьох подвійних помилок, а Марія два рази подала навиліт і тричі помилилась на подачі. В особистому протистоянні тенісисток лідирує Соболенко – 5:3.

За трофей турніру категорії WTA-1000 - BNP Paribas Open Соболенко схрестить ракетки з Оленою Рибакіною (№10 WTA) з Казахстану, яка вибила з боротьби діючу чемпіонку турніру, першу ракетку світу польку Ігу Швьонтек.

Теніс. WTA-1000 - BNP Paribas Open.Індіан-Веллс (США). Хард. Призовий фонд $8,800,000. Одиночний розряд. 96 учасниць.