ATP. Роттердам. Зверєв програв Грікспору, Дімітров і Ваврінка вийшли до чвертьфіналу

ATP. Роттердам. Зверєв програв Грікспору,  Дімітров і Ваврінка вийшли до чвертьфіналуВ Роттердамі (Нідерланди) на турнірі категорії ATP 500 - ABN AMRO Open з призовым фондом €2 074 505 в одиночному розряді проходять матчі другого кола.

25-річний німець Олександр Зверєв (ATP №17) зазнав поразки від 26-річного Таллона Грікспора (ATP №61) із Нідерландів. Поєдинок тривав 2 години 3 хвилини і закінчився перемогою голландця з рахунком 4:6, 6:3, 6:4.

Зверєв виграв один гейм на чужій подачі і програв два гейми на своїй. Олександр виконав п’ять ейсів и припустився чотирьох подвійних помилок. На рахунку переможця 12 ейсів і три подвійні помилки.

Суперник Грікспора по чвертьфіналу визначиться в матчі Хольгер Руне (Данія, 4) - Гійс Броувер (Нідерланди, WC).

Теніс. ATP 500 - ABN AMRO Open. Роттердам (Нідерланди).  Хард.  Призовий фонд €2 074 505. Одиночный разряд. 32 участнка
Друге коло
Таллон Грікспор (Нідерланди, WC) - Олександр Зверєв (Німеччина, 8) – 4:6, 6:3, 6:4
Григор Дімітров (Болгарія) – Хуберт Хуркач (Польща, 5) – 7:6, 7:6
Стен Ваврінка (Швейцарія, SR) – Рішар Гаске (Франція) – 6:3, 6:3