ATP. Роттердам. Циципас припинив захист титулу, програвши в другому колі та інші результати

ATP. Роттердам. Циципас припинив захист титулу, програвши в другому колі та інші результатиВ Роттердамі (Нідерланди) на турнірі категорії ATP 500 - ABN AMRO Open з призовым фондом €2 074 505 в одиночному розряді завершились матчі другого кола.

Третя ракетку світу, 24-річний представник Греції Стефанос Ціціпас, посіяний під першим номером, зазнав поразки від 21-річного італійця Янніка Сіннера (ATP №14). Поєдинок тривав 1 годину 20 хвилин і завершився перемогою італійця з рахунком-6:4, 6:3.

Циципас не заробив жодного брейк-пойнта, в той же час Сіннер реалізував два брейк-пойнти із трьох можливих. На рахунку Стефаноса один ейс і три  подвійні помилки, а його суперник один раз помилився на подачі і тричі подав навиліт. В їх особистому протистоянні лідером залишається Циципас – 5:2.

У чвертьфіналі Сіннер схрестить ракетки з канадцем Феліксом Оже-Альяссімом (ATP №8), який переміг француза Грегуара Баррера (ATP №71)  – 6:4, 6:3.

Теніс. ATP 500 - ABN AMRO Open. Роттердам (Нідерланди).  Хард.  Призовий фонд €2 074 505. Одиночный разряд. 32 участнка

Друге коло
Яннік Сіннер (Італія) - Стефанос Циципас (Греція, 1) – 6:4, 6:3
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) – Грегуар Баррер (Франція, Q) -  6:4, 6:3
Даніїл Медведєв (нейтр. статус, 6) – Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) – 6:2, 6:2
Алекс де Мінор (Австралія) - Максім Крессі (США) – 7:5, 3:6, 6:3