WTA. Хуахін. Цуренко перемогла четверту сіяну і вийшла до чвертьфіналу

WTA. Хуахін. Цуренко перемогла четверту сіяну і вийшла до чвертьфіналуВ Хуахині (Таіланд) на турнирі категорії WTA 250 Thailand Open з призовим фондом $259 303 в одиночному розряді проходять матчи другого  кола.

33-річна українка Леся Цуренко (WTA №136) в трьох сетах переграла 24-річну Анну Калінську (WTA №53), яка була посіяна під четвертим номером. Матч тривав 2 години 24 хвилини і завершилося на користь українки з рахунком 6:0, 6:7(3), 6:4.

Цуренко реалізувала 11 брей-пойнтів з 15-ти, Калінська – сім з 14-ти. Навиліт суперниці не подавали и припустилися по чотири подвійні помилки.

За виход до півфіналу змагань Цуренко зіграє або проти своєї співвітчизниці Даяни Ястремської, або проти німкені Тетяни Марії (6).

Теніс. WTA250 - Thailand Open. Хуахін (Таіланд).  Хард.  Призовий фонд $259 303. Одиночний розряд. 32 учасниці
Друге коло
Леся Цуренко (Україна) – Анна Калінська (нейтральний статус, 4) – 6:0, 6:7(3), 6:4