Українець Кушнір замкнув топ-6 на ЧС з лижної акробатики

В Бакуриані (Грузия) на чемпіонаті світу з фристайлу чоловіки розіграли нагороди в індивідуальних змаганнях.

Участь у кваліфікації взяли чотири українці: Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк, Володимир Кушнір та Максим Кузнєцов.

Чоловічий турнір відбувся за скороченою програмою. Кваліфікація мала відбутися ще у вівторок, 22 лютого, проте через погодні умови її двічі переносили, і у підсумку вирішили провести у форматі Кубка світу - замість трьох стрибків у фіналі спортсмени виконали лише два.

До суперфіналу пройти вдалося лише 19-річному Володиммиру Кушніру - дебютант чемпіонату світу отримав меншу оцінку за свій стрибок у фіналі, ніж у кваліфікації (101,65 бала). Поборотися за медалі Кушніру не вдалося. У суперфіналі українець впав під час приземлення, за що отримав найменшу оцінку серед усіх учасників - 56.11 бала.

Чемпіоном світу став швейцарець Ное Рот, срібло виграв американець Квін Делінгер, бронза в активі китайця Ян Лонгжао.