Олександр Абраменко: Цей сезон для мене закінчено

Олександр Абраменко: Цей сезон для мене закінченоЛідер збірної України з лижної акробатики Олександр Абраменко повністю пропустить сезон 2022/23. Срібний призер Олімпіади-2022 розповів, що пройшов медобстеження на предмет травми коліна. Воно вказало на складніший характер травми - розрив хрестоподібної зв'язки і навіть ушкодження кісток.

«Ми пішли, зробили МРТ, і нам дали діагноз, що там розрив хрестоподібної зв'язки коліна, розтягнення заднього хреста та ушкодження кісток. Тобто, стандартний набір фристайліста.

Це тільки операція, тільки так відновиш. Теж саме я мав на іншому коліні перед Олімпіадою-2018. Це дев'ять місяців реабілітації. Цей сезон для мене закінчений.

Я розчарований тим, що не зможу виступити на чемпіонаті світу. Дуже хотів. Знову щось завадило позмагатися в командних змаганнях.

Потрібно зробити операцію і будемо дивитися, як піде відновлення. Можуть бути нюанси, тобто для життя звичайного все буде добре, але для нашого виду спорту може турбувати дуже сильно.

Чи це кінець кар'єри - не скажу. Будемо дивитися, як все буде розвиватися. Може, мені дуже захочеться ще, а може, й не захочеться», - сказав Абраменко.

 
За матеріалами: «Суспільне спорт»
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне