Ярослава Магучіх та Олександр Желтяков – найкращі спортсмени червня 2024

Ярослава Магучіх та Олександр Желтяков – найкращі спортсмени червня 2024Експертна комісія НОК України з визначення найкращих спортсменів місяця та їх тренерів на черговому засіданні розглянула досягнення спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми, що проходили протягом червня.

«Найкращою спортсменкою червня 2024 року» визнано Ярославу Магучіх – чемпіонку Європи з легкої атлетики у стрибках у висоту (м. Рим, Італія).

«Найкращим тренером червня 2024 року» стала Тетяна Степанова – особиста наставниця Ярослави Магучіх.

Також за підготовку найкращої спортсменки червня 2024 року нагороду отримає Федерація легкої атлетики України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.

У номінації «Найкращий юний спортсмен червня 2024 року» перемогу здобув Олександр Желтяков – чемпіон та бронзовий  призер чемпіонату Європи з плавання, 200 метрів на спині та комбінована естафета 4х100 м (м. Белград, Сербія).

«Найкращим тренером юного спортсмена червня 2024 року» визнано Олександра Кулика – особистого наставника Олександра Желтякова.

Відзначимо, що за підсумками 2024 року, саме Ярослава Магучіх та Олександр Желтяков стали найкращими спортсменами року в Україні.

Лауреати спортивного місяця за традицією будуть нагороджені   грошовими преміями, ексклюзивними статуетками та пам’ятними плакетками.

 
За матеріалами: НОК України
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне