Хокей. ЧС-2024. Дивізіон ІВ. Україна здобула перемогу над Іспанією в четвертому турі (+Відео)

Хокей. ЧС-2024. Дивізіон ІВ. Україна здобула перемогу над Іспанією в четвертому туріУ столиці Литви Вільнюсі продовжується чемпіонат світу-2024 з хокею у дивізіоні – ІВ.

У четвертому матчі на турнірі збірна України зустрічалася з командою Іспанії, яку обіграла з рахунком 6:1.

Іспанці відкрили рахунок у другому періоді і збірна України вперше на ЧС-2024 опинилася в ролі команди, що відіграється. Перед останнім періодом рахунок був уже нічийним, а у третій 20-хвилинці українці закинули п’ять шайб.

Дублі оформили Даніїл Трахт і Станіслав Садовіков, по разу відзначились Глеб Крівошапкін і Віктор Захаров.

Нагадаємо, збірна України стартувала на чемпіонаті світу-2024 з розгромної перемоги над Естонією  - 8:0, потім перемогла Нідерланди – 4:0 та Китай – 9:0.

Після чотирьох матчів Україна продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату, маючи в активі 12 очок.

В інших матчах ігрового дня 1 травня Естонія перемогла Нідерланди – 3:2, а Литва обіграла Китай – 3:0.

Нагадаємо, за підсумками турніру перша команда у групі підвищиться у класі та вийде до Дивізіону ІА, а команда, яка опиниться на останьому місці опуститься в Дивізіон ІІА.

У заключному, п’ятому турі, Україна зустрінеться з командою Литви. Матч відбудеться 3 травня о 19:30 за Києвом.