Україна здобула другу суху перемогу на ЧС-2023 з хокею серед жінок

Жіноча збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу-2023 в дивізіоні IIIA. У третьому турі українки зіграли проти збірної Естонії.

Раніше, в першому турі, українки обіграли Румунію (4:0), а в другому турі поступилися Гонконгу (1:2). Естонія обидва свої матчі програла.

Україна домінувала над Естонією у кожному з періодів. Загалом за матч українки нанесли 79 ударів по воротах суперниць, тоді як естонки – лише 10.

Створити собі комфортну перевагу збірній України вдалося одразу в першому періоді: синьо-жовті закинули три шайби. У другому періоду українки забили ще два голи і довели рахунок до 5:0. Цей результат зрештою і став підсумковим.

Перемога 5:0 стає уже другою сухою розгромною на турнірі для збірної України. Цей результат також дозволяє українкам продовжувати боротьбу за перше місце у своєму дивізіоні.