Україна здобула суху перемогу в першому матчі ЧС з хокею серед жінок

Жіноча збірна України з хокею з впевненої перемоги стартувала на чемпіонаті світу 2023 року у дивізіоні IIIA. У першому матчі українки перемогли господарок змагань, збірну Румунії.

Для України матч проти румунок став першим офіційним з березня 2020 року: ЧС-2021 у їх дивізіоні було скасовано через коронавірус, а ЧС-2022 синьо-жовті пропустили через війну. Тож у 2023 році Україна уперше за три роки грає на рівні чемпіонату світу.

Перевагою упродовж усього матчу володіли українки, у кожному з трьох періодів вони наносили більше кидків по воротах суперниць. Зрештою, ще у першому періоді вдалося відкрити рахунок, а остаточний було встановлено у другому – 4:0 на користь України.

Закидали шайби у ворота за Україну Юлія Добровольська, Елізабет Аліпова, Олександра Машкіна та Поліна Телегіна.

Хокей. Жінки. ЧС-2023. Дивізіон ІІІА, Румунія.