Богдан Цимбал: За відчуттями це була одна з найкращих моїх естафетних гонок

Богдан Цимбал: За відчуттями це була одна з найкращих моїх естафетних гонок

Фото: Biathlon.com.ua

Сьогодні, 13 січня, в Рупольдингу (Німеччина) на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону-2022/2023 пройшла класична чоловіча естафета 4х7,5 км. Збірна України зайняла шосте місце. Українці продемонстрували найкращий результат сезону в естафетах.


Богдан Цимбал виступав на третьому етапі та довів сьогодні, що по праву займає місце в естафеті. Навіть дощ, що почався під час його виступу, не завадив Богданові показати хороший результат.


- Богдане, ви казали, що естафета одна з найулюбленіших дисциплін. За що така любов до цієї гонки?


- По-перше, це контактна гонка. По-друге, це найменша дистанція, яка може бути в біатлоні, а я непогано бігаю саме короткі дистанції. Тобто: коротка гонка, додаткові патрони і контактна боротьба, яку я дуже полюбляю, - три найголовніших критерія важливих для мене.


- Як прокоментуєте промах на стрільбі стоячи?


- Та просто хотів якнайшвидше відстрілятися, адже бачив, що можна поборотися і підібрати ще кілька хлопців, які застрягли на стійці. Але я швидко закрив мішень додатковим патроном. Мені це сподобалося: саме те, що не вицілював, все швидко зробив, не застоявся там, швидко побіг на дистанцію і, думаю, непогано пройшов останнє коло. Цю гонку я однозначно занесу собі в актив, адже це за відчуттями була одна з найкращих моїх естафетних гонок.  


Я дуже ради, настрій підвищився. Бо все пригадую Поклюку і ті емоції, які в нас тоді були - наскільки було все тяжко і погано. А приїхали сюди, пройшло три дні, і ми вже зовсім інші. По-іншому бігаємо, і вже можемо боротися. І це дуже приємно. Знову ж-таки дякую сервісу за лижі, вони були чудові.


- Бачили перед виходом на стадіон вболівальників з українським прапором із назвою вашого рідного міста Суми?


- Бачив, та вони мені трошки завадили на фінішному колі. Я розумію, що емоції зашкалюють, та не потрібно так далеко за огорожу виносити прапор, це заважає спортсменам, я міг би зачепитися за нього сьогодні. Все ж є критерії і для вболівальників. Та все ж їм велике дякую за підтримку.


- Етап у Німеччины для вас завершився, що далі?


- Далі буде Антхольц, а потім візьму участь у чемпіонаті Європи.

 
За матеріалами: biathlon.com.ua
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне