Формула-1. Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Емілії-Романьї

19 травня на автодромі імені Енцо та Діно Феррарі в Імолі на сьомому етапі чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1 – Гран-прі Емілії-Романьї пройшла гонка.

Переміг триразовий чинний чемпіон світу пілот з команди «Ред Булл» 26-річний Макс Ферстаппен. Він проїхав 63 кола (309,049 км) за 1 годину 25 хвилин 25,252 секунди. Це п’ята перемога нідерландського гонщика у семи Гран-прі поточного сезону.  Другим фінішував британець Ландо Норріс («Макларен») з відставанням 0,725 секунди. Третім на подіум піднявся монегаск Шарль Леклер - +7,916.

Зазначимо, що в одному колі з переможцем гонки фінішували лише дев’ять гонщиків.

Через тиждень боротьба продовжиться на восьмому етапі чемпіоната світу Формули 1 - Гран-прі  Монако.

Формула-1. Чемпіонат світу-2024. 7-й етап. Гран-прі Емілії-Романьї. Імола (Італія). 19 травня