Ф-1. Гран-прі Емілії-Романьї. Ферстаппен виграв поул

Ф-1. Гран-прі Емілії-Романьї. Ферстаппен виграв поулСьогодні, 18 травня, на автодромі імені Енцо та Діно Феррарі в Імолі на сьомому етапі чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1 – Гран-прі Емілії-Романьї пройшла кваліфікація.

Поул виграв триразовий чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен («Ред Булл») який проїхав краще коло за 1 хвилину 14,746 секунди. Другий і третій час показали пілоти з команди «Макларен» Оскар Піастрі - +0,074 та Ландо Норріс - +0,091.

Разом з Норрісом з дугого ряду стартової решітки гонку розпочне також Шарль Леклер («Феррарі») +0,224.

З третього ряду стартують Карлос Сайнс («Феррарі») +0,487 та Джордж Рассел («Мерседес») +0,488.

У секунду відставання від Ферстаппена увійшли результати дев’ятьох гонщиків.

Гонка Гран-прі Емілії-Романьї відбудеться у неділю, 19 травня, і стартує о 19:00 за Києвом.

Формула-1. Чемпіонат світу-2024. 7-й етап. Гран-прі Емілії-Романьї. Імола (Італія). 18 травня