Едді Джордан: Ферстаппен може виграти десять титулів у Формулі 1

Эдди Джордан: Ферстаппен может выиграть десять титулов в Формуле-1Колишній власник команди Формули-1 «Джордан» Едді Джордан вважає, що дворазовий чемпіон світу Макс Ферстаппен може стати найтитулованішим гонщиком в історії.

«Якщо для Ферстаппена все й надалі складатиметься добре, і він буде готовий і психологічно, і фізично, а також отримає досить швидку машину, то може виграти десять титулів у Формулі-1. Він неймовірно швидкий.

Тож Хемілтону варто поспішити із завоюванням восьмого титулу, тому що Макс скоро може обійти його за кількістю титулів», — наводить слова Джордана F1i.

Макс Ферстаппен виграв чемпіонат світу за останні два сезони. 2023 року він уже виграв гонку в Бахрейні, а в Саудівській Аравії нідерландський гонщик фінішував другим.