В Римі (Італія) на турнірі категорії ATP Masters 1000 Internazionali BNL d'Italia з призовим фондом €9,645,265 в одиночному розряді пройшов другий півфінальний матч.
Перша ракетка світу, 23-річний італієць Яннік Сіннер обіграв у трьох сетах 27-річного американця Томмі Пола (№12 ATP) з рахунком 1:6, 6:0, 6:3.
Матч тривав 1 годину 43 хвилини. Сіннер зробив п’ять брейків з десяти можливих, виконав чотири ейси і припустився однієї подвійної помилки. Пол виграв три гейми на подачі суперника, жодного разу не подав навиліт та тричі помилився при подачі. Це була їх п'ята зустріч і четверта перемога італійця.
На «Мастерсі» у Римі Яннік Сіннер змагатиметься за свій 20-й титул у кар’єрі на рівні ATP-туру.
Суперником італійця у фіналі змагань буде іспанець Карлос Алькарас (№3 ATP), який бів сильніший за італійця Лоренцо Музетті (№9 ATP) – 6:3, 7:6(4).
Наразі в особистому протистоянні Сіннера і Алькараса лідирує італієць 7-4.
Теніс. ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Рим (Італія). Грунт. Призовий фонд €9,645,265. 128 учасників.
1/2 фіналу
Яннік Сінер (Італія, 1) - Томмі Пол (США, 11) – 1:6, 6:0, 6:3