Людмила Кіченок - перша українка, яка виграла 50 матчів на турнірах Grand Slam у парному розряді

Людмила Кіченок - перша українка, яка виграла 50 матчів на турнірах Grand Slam у парному розрядіЛюдмила Кіченок у першому колі Відкритого чемпіонату Австралії-2025 здобула ювілейну перемогу.

Людмила Кіченок та її напарниця Чжань Хаоцінь переграли пару Ольга Данилович/Анастасія Потапова (Сербія/-). Ця перемога стала для українки 50-ю на «мейджорах» у парному розряді. Вона перша представниця України, яка досягла такої позначки.

На другому місці, з результатом у 34 перемоги йде Надія Кіченок, а третю сходинку посідає Марта Костюк, яка сьогодні виграла 31-й парний матч на турнірі Grand Slam.

Людмила Кіченок здобула 50 перемог разом із десятьма різними напарницями, а найбільше з Оленою Остапенко з Латвії.

Олена Остапенко (Латвія) - 34
Надія Кіченок (Україна) - 5
Мона Бартель (Німеччина), Барбора Крейчикова (Чехія), Лаура Зігемунд (Німеччина) - по 2
Ольга Савчук (Україна), Леся Цуренко (Україна), Ракель Атаво (США), Макото Ніномія (Японія), Чжань Хаоцинь (Китайський Тайбей) - по 1

За «мейджорами» перемоги українки розподілилися наступним чином:

Australian Open - 10
Roland Garros - 10
Вімблдон - 12
US Open - 18

Нагадаємо, що Людмила Кіченок разом з Оленою Остапенко  - чемпіонки US Open-2024 і фіналістки Australian Open-2024.
Людмила Кіченок - перша українка, яка виграла 50 матчів на турнірах Grand Slam у парному розряді



 
За матеріалами: Великий теніс України
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне