WTA-1000. Маямі. Коллінс обіграла Гарсію і в півфіналі зіграє з Александровою

WTA-1000. Маямі. Коллінс обіграла Гарсію і в півфіналі зіграє з АлександровоюВ Маямі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open з призовим фондом $8,770,480 у жінок проходять чвертьфінальні матчі.

30-річна американка Даніель Коллінс (№53) WTA завдала поразки своїй однолітці із Франції Каролін Гарсії (№27 WTA) з рахунком 6:3, 6:2.

Тенісистки грали 1 годину 20 хвилин. Коллінс зробила три брейки з восьми можливих і не дозволила суперниці заробити жодного брейк-пойнта. Переможниця також виконала три ейси і двічі помилилась при подачі. Гарсія два рази подала навиліт і уникла подвійних помилок. Тепер в їх обобистому протистоянні американка лідирує з рахунком 4:0.

Даніель вдруге вийшла до півфіналу змагань на Miami Open.

У півфіналі турніру Коллінз зустрінеться з Катериною Александровою (№16 WTA), яка вибила із боротьби п’яту ракетку світу американку Джессіку Пегулу  - 3:6, 6:4, 6:4.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $8,770,480. Одиночний розряд. 128 учасниць.