WTA-1000. Маямі. Гарсія обіграла Гауфф, Свьонтек зачохлила ракетку та інші результати

WTA-1000. Маямі. Гарсія обіграла Гауфф, Свьонтек зачохлила ракетку та інші результатиВ Маямі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open з призовим фондом $8,770,480 у жінок проходять матчі четвертого кола.

30-річна француженка Каролін Гарсія (№27 WTA) завдала поразки третій ракетці світу 20-річній Коко Гауфф із США з рахунком 6:3, 1:6, 6:2.

Тенісистки грали 1 годину 43 хвилини. Гарсія виграла п’ять геймів на подачі суперниці і програла два на своїй. На рахунку переможниці один ейс і одна подвійна помилка, а Коко вісім разів подала навиліт і тричі помилилася на подачі. Завдяки цій перемозі француженка вийшла вперед в особовому протистоянні з Гауфф – 3:2.

У чвертьфіналі Гарсія зустрінеться з американкою Даніель Коллінс (№53 WTA), яка вибила із боротьби румунку Сорану Кирстю (№24 WTA).

Зачохлила ракетку перша ракетка світу полька Іга Свьонтек, яка поступилася Катерині Александровій (№53 WTA) – 4:6, 2:6.

Дев’ята ракетка світу Марія Саккарі із Греції стала чвертьфіналісткою без боротьби. ЇЇ суперниця Анна Калінська (№25 WTA) знялася з турніру.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $8,770,480. Одиночний розряд. 128 учасниць.