WTA-1000. Маямі. Калініна не пройшла до чвертьфіналу

WTA-1000. Маямі. Калініна не пройшла до чвертьфіналуВ Маямі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open з призовим фондом $8,770,480 у жінок проходять матчі четвертого кола.

27-річна українка Ангеліна Калініна (№36 WTA) зазнала поразки від представниці Казахстану 29-річної Юлії Путінцевої (№68 WTA) з рахунком 4:6, 6:7(5).

Поєдинок тривав 2 години 23 хвилини. Калініна зробила два брейки з шести можливих, жодного разу не подала навиліт і один раз помилилася при подачі. Путінцева реалізувала три брейк-пойнти з дев’яти, виконала один ейс і уникла подвійних помилок. У другому сеті Ангеліна була попереду 4:1, але програла три гейми поспіль. У десятому та дванадцятому геймах українка не змогла реалізувати по сетболу.

В особистому протистоянні тенісисток вперед вийшла казахстанка – 2:1.

Зазначимо, Калініна була останньою українкою на турнірі Miami Open в одиночному розряді.

Ангеліна продовжує свій виступ у парному турнірі. Разом з Даяною Ястремскою у другому колі вони зіграють проти четвертих сіяних Ніколь Мелікар-Мартінес (США) і Еллен Перес (Австралія).

Суперницею Путінцевої у чвертьфіналі змагань буде Вікторія Азаренко, яка перемогла британку Кейті Бултер – 7:5, 6:1.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $8,770,480. Одиночний розряд. 128 учасниць.