WTA-1000. Індіан Веллс. Марта Костюк вперше зіграє у чвертьфіналі

WTA-1000. Індіан Веллс. Марта Костюк вперше зіграє у чвертьфіналіВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $9,258,080 у жінок проходять матчі четвертого кола

21-річна українська тенісистка Марта Костюк (№32 WTA) нанесла поразку 32-річній Анастасії Павлюченковій (№24 WTA), яка виступає з нейтральним статусом, з рахунком 6:4, 6:1.

За 1 годину 18 хвилин на корті Костюк зробила п’ять брейків з восьми можливих та припустилася трьох подвійних помилок при відсутності ейсів. На рахунку Павлюченкової один брейк, два ейси та чотири подвійні помилки. Завдяки цій перемозу українка вийшла уперед в особистому протистоянні з Павлюченковою – 2:1.

Марта уперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру WTA 1000, а за місце до півфіналу змагань зіграє проти ще однієї «нейтральної» тенісистки - Анастасії Потапової (№33 WTA), яка у трьох сетах здолала італійку Ясміне Паоліні (№14 WTA) -7:5, 0:6, 6:3.

Теніс. WTA 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард. Призовий фонд $9,258,080. Одиночний розряд. 128 учасниць.