Індіан Веллс. Мертенс перемогла Осаку у третьому колі, Гауфф, Саккарі та Касаткіна вийшли до 1/8 фіналу

Індіан Веллс. Мертенс перемогла Осаку у третьому колі, Гауфф, Саккарі та Касаткіна вийшли до 1/8 фіналуВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $9,258,080 у жінок проходили матчі третього кола.

Бельгійська тенісистка Елісе Мертенс (№28 WTA) нанесла поразку представниці Японії Наомі Осаці, яка наразі займає у світовому рейтингу 287 позицію, з рахунком 7:5, 6:4.

Тенісисткb грали 1 годину 56 хвилин. Мертенс зробила п’ять брейків і не втримала три своїх подачі. Також на її рахунку п’ять ейсів і сім подвійних помилок проти 7/6 відповідно у Наомі.

За вихід у чвертьфінал змагань Мертенс зіграє проти третьої ракетки світу зі США Коко Гауфф, яка перемогла італійку Лючію Брондзетті  - 6:2, 7:6(5).

Нагадаємо, українка Еліна Світоліна програла в третьому колі представниці США Еммі Наварро – 1:6, 6:4, 3:6.

Теніс. WTA 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $9,258,080. Одиночний розряд. 128 учасниць.|