Іга Швьонтек здобула 100-у перемогу у статусі першої ракетки світу

Іга Свєнтек здобула 100-у перемогу у статусі першої ракетки світуПереможниця чотирьох турнірів серії «Великого шолома» в одиночному розряді польська тенісистка Іга Швьонтек, яка посідає перше місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) здобула 100 перемогу в якості першої ракетки світу.

Ювілейну перемогу було здобуто у чвертьфінальному матчі командного турніру United Cup, що проходить з 29 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року в Австралії, проти китаянки Чжен Ціньвень (14-е місце у рейтингу WTA).

У матчі, який тривав 1 годину 34 хвилини, польська тенісистка обіграла суперницю з рахунком 6:2, 6:3. Для досягнення позначки у 100 виграних матчів польській тенісистці знадобилося провести 116 зустрічей. Відсоток перемог Іги Швьонтек у статусі лідера світового рейтингу Жіночої тенісної асоціації становить 86,2.