WTA-1000. Майамі. Кіченок і Остапенко програли у чвертьфіналі

WTA-1000. Майамі. Кіченок і Остапенко програли у чвертьфіналіВ Маймі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú  з призовим фондом $8,800,000 в парному розряді проходять матчі 1/4 фіналу.

Українка Людмила Кіченок (№7 WTA парний розряд) і Олена Остапенко (№9 WTA) із Латвії поступились канадці Лейлі Фернандес та американці /Тейлор Таунсенд з рахунком 6:2, 6:7(4), 8:10.

Поєдинок тривав 1 годину 36 хвилин. Кіченок і Остапенко зробили два брейки з трьох можливих, виконали три ейси і тричі gомилились на подачі. Фернандес і Тейлор три рази подали навиліт, припустились чотирьох подвійних помилок і не заробили жодного брейк-пойнта.

Нагадаємо, у поточному сезоні Людмила та Олена зіграли разом 19 матчів і здобули 12 перемог.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú.Майамі (США). Хард. «Призовий фонд $8,800,000. Парний розряд. 32 учасниці.
1/4 фіналу
Лейла Фернандес/Тейлор Таунсенд (Канада/США) - Людмила Кіченок/ Олена Остапенко (Україна/Латвія, 3) – 2:6, 7:6(1), 10:8