WTA-1000. Майамі. Калініна і Бегу перемогли п’ятих сіяних і вийшли до чвертьфіналу

В Маймі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú  з призовим фондом $8,800,000 в парному розряді проходять матчі другого кола.

Українка Ангеліна Калініна (№183 WTA парний розряд) і румунка Ірина-Камелія Бегу (№306 WTA) перемогли п’ятих сіяних китаянок Сю Іфань (№26 WTA) та Янь Чжаосюнь (№26 WTA) з рахунком 7:6(6), 6:2.

За 1 годину 38 хвилин ігрового часу Калініна і Бегу зробили чотири брейки, один ейс та припустились п’ятьох подвійних помилок. На рахунку китаянок два брейки і дві подвійні помилки при відсутності ейсів.

За виход у півфінал турніру Калініна і Бегу посперечаються з полькою Магдою Лінетт і американкою Бернардою Пера.

Теніс. WTA 1000 - Miami Open presented by Itaú.Майамі (США). Хард. «Призовий фонд $8,800,000. Парний розряд. 32 учасниці.
Друге коло
Ангеліна Калініна / Ірина Камелія Бегу (Україна/Румунія) – Сю Іфань/Янь Чжаосюнь (Китай) -  7:6(6), 6:2

Магда Лінетт/ Бернарда Пера (Польща/США) – Лаура Зігемунд/Вєра Звонарьова (Німеччина/-) – 6:1, 7:6(5)