Індіан-Веллс. Медведєв і Тіафо розіграють путівку до півфіналу

Індіан-Веллс. Медведєв і Тіафо розіграють путівку до півфіналуВ Індіан-Веллсі (США) на турнірі категорії ATP-1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $10,143,750 в одиночному розряді проходять чвертьфінальні матчі.

Шоста ракетка світу Даніїл Медведєв здобув перемогу над  іспанцем Алехандро Давідовичем Фокіною (№28 ATP) з рахунком 6:3, 7:5.

Тенісисти грали 1 годину 46 хвилин. За цей час Медведєв зробив два брейки з семи можливих і відіграв всі шість брейк-пойнтів суперника. На рахунку переможця чотири ейси і сім подвійних помилок, а Давідович Фокіна на подачі не помилявся та один раз подав навиліт. Це була шоста перемога Даніїла у шести зустрічах з іспанцем.

У півфіналі суперником Медведєва буде американець Френсіс Тіафо (№16 ATP), який виявився сильнішим за британця Кемерона Норрі (№12 ATP) – 6:4, 6:4.

Теніс. ATP-1000 - BNP Paribas Open.Індіан-Веллс (США). Хард. Призовий фонд $10,143,7500. Одиночний розряд. 96 учасників.