WTA 250. Остін. Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу

WTA 250. Остін. Марта Костюк вийшла до чвертьфіналуВ Остіні (ОАЕ) на турнірі категорії WTA 250 - ATX Open  з призовим фондом $259,303 в одиночному розряді проходять матчі другого кола.

20-річна українська тенісистка Марта Костюк (№52 WTA) перемогла в трьох сетах 32-річну американку Медісон Бренгл (№95 WTA) з рахунком 6:3, 3:6, 6:0.

Поєдинок тривав 1 годину 44 хвилини. Костюк виграла шість геймів на подачі Бренгл і програла три на своїй. Навиліт суперниці не подавали, при цьому Марта припустилася п’ятьох подвійних помилок, а Медісон – чотирьох. Тепер в їх особистому протистоянні українка вийшла уперед – 2:1.

За виход у півфінал турніру Костюк схрестить ракетки з німкенею Анною-Лєною Фрідсам (№108 WTA), яка була сільніша за Еріку Андреєву (№135 WTA) - 7:5, 6:7(2), 7:6(8).

Теніс. WTA250 - ATX Open.Остін (США). Хард. Призовий фонд $259,303. Одиночний розряд. 32 учасниці.