WTA 250. Остін. Надія Кіченок і Фрідсам стартували з перемоги

WTA 250. Остін. Надія Кіченок і Фрідсам стартували з перемогиВ Остіні (ОАЕ) на турнірі категорії WTA 250 - ATX Open  з призовим фондом $259,303 у парному розряді проходять матчі першого кола.

Посіяні під третім номером українка Надія Кіченок (№63 WTA парний розряд) та її напарниця із Німеччини Анна-Лєна Фрідсам (№109 WTA) перемогли угорку Адрієнн Надь (№272 WTA) і німкеню Лєну Пападакіс (№341 WTA) з рахунком 3:6, 6:2, 10:5.

Матч тривав 1 годину 11 хвилин. На рахунку переможниць чотири брейки з шести можливих, п’ять ейсів і п’ять подвійних помилок. Надь і Пападакіс зробили три брейки, один ейс та припустилися двох подвійних помилок.

У чвертьфіналі суперницями Кіченок і Фрідсам стануть або українки Марта Костюк і Даяна Ястремська, або дует із США Аліша Паркс/Слоан Стівенс.

Теніс. WTA250 - ATX Open.Остін (США). Хард. Призовий фонд $259,303. Парний розряд. 16 учасниць.
Перше коло
Надія Кіченок/Анна-Лена Фрідсам (Україна/Німеччина, 3) - Адрієнн Надь/Лєна Пападакіс (Угорщина/Німеччина) – 3:6, 6:2, 10:5