WTA. Доха. Кіченок і Остапенко стартували з перемоги в парному розряді

WTA.  Доха. Кіченок і Остапенко стартували з перемоги в парному розрядіВ Досі (Катар) на турнирі категорії WTA 500 - Qatar TotalEnergies Open з призовим фондом $780,637в парному розряді проходять матчі першого кола.

Посіяні під другим номером українка Людмила Кіченок (WTA №10 парний розряд) та її напарниця Олена Остапенко (WTA №11) здобули перемогу над американкою Софією Кенін (WTA №148) і Кароліною Муховою із Чехії (WTA №491) з рахунком 6:3, 7:6(3).

Поєдинок тривав 1 годину 40 хвилин. Кіченок і Остапенко взяли п’ять подач суперниць і не втримали три свої. Обидви пари припустились чотирьох подвійних помилок, при цому Людмила і Олена навиліт не подавали, а Кенін і Мухова виконали два ейси.

У чвертьфіналі суперницями Кіченок і Остапенко стануть сильніші у протистоянні Николь Мелікар (США)/Еллен Перес (Австралія) – Хао Чин Чан/Латіша Чан (Китайський Тайбей).

Теніс. WTA500 - Qatar TotalEnergies Open. Доха (Катар). Хард.  Призовий фонд $780,637. Парний розряд. 16 учасниць.
Перше коло
Людмила Кіченок/Єлена Остапенко (Україна/Латвія, 2) - Софія Кенін/Кароліна Мухова (США/Чехія) – 6:3, 7:6(3)