ATP. Марсель. Денис Молчанов зіграє у чвертьфіналі парного розряду

В Марселі (Франція) на турнірі категорії ATP 250 - Open 13 Provence з призовым фондом €784.830 в парному розряді проходять матчі першого кола.В Марселі (Франція) на турнірі категорії ATP 250 - Open 13 Provence з призовым фондом €784.830 в парному розряді проходять матчі першого кола.

Українець Денис Молчанов та його напарник француз Жонатан Ейссерік здобули перемогу над французькою парою Артур Фіс/Люка ван Аш з рахунком 3:6, 7:5, 10-4.

Матч тривав 1 годину 23 хвилини. Переможці зробили три брейки з п’яти можливих, навиліт не подавали і тричі помилились на подачі. На рахунку французів чотири брейки, три ейси і три подвійні помилки.

У чвертьфіналі Молчанов і Ейссерік зіграють або проти других сіяних  французів Ніколя Маю/Фабріс Мартен, або проти австралійського дуету Ендрю Гарріс/Джон-Патрік Сміт.

Теніс. ATP 250 - Open 13 Provence. Марсель (Франція).  Хард (зал).  Призовий фонд €784,830. Парний разряд. 28 учасників
Перше коло
Денис Молчанов/Жонатан Ейссерік (Україна/Франція) - Артур Фіс/Люка ван Аш (Франція, WC) 3:6, 7:5, 10-4