Australian Open. Костюк і Русе обіграли четвертих сіяних і вийшли до парного півфіналу

Australian Open. Костюк і Русе обіграли четвертих сіяних і вийшли до парного півфіналуВ Мельбурні (Австралія) на турнирі Великого Шолому Australian Open у жінок в парному розряді проходять матчі 1/4 фіналу.

Українка Марта Костюк (WTA 38 парний розряд) та румунка Єлена-Габріела Русе (WTA 89) завдали поразки австралійці Сторм Хантер (WTA №12) та бельгійці Елісе Мертенс (WTA №5), які посіяні під четвертим номером, з рахунком 7:6(4), 2:6, 6:4.

Матч тривав 2 години 30 хвилин. Костюк і Русе зробили чотири брейки з 12 можливих, виконали п’ять ейсів і припустились девятьох подвійних помилок. На рахунку суперниць п’ять брейків, три ейси і чотири подвійні помилки.

Марта та Єлена-Габріела провели другий спільний чвертьфінал на турнірах Великого Шолома та вперше вийшли до 1/2 фіналу.

За вихід у фінал змагань Костюк і Русе будуть боротися з чинними чемпіонками, першою парою турниру - чешками Барборою Крейчиковою (WTA №2) та Катержиною Сіняковою (WTA №1).

Теннис. Grand Slam. Australian Open. Мельбурн (Австралия) Хард. Призовий фонд $51 384 291. 64 учасниці.
Жінки. Парний розряд. 1/4 фіналу.
Марта Костюк/Єлена-Габріела Русе (Україна/Румунія) - Сторм Хантер/Елісе Мертенс (Австралія/Бельгія, 4) –  7:6(4), 2:6, 6:4

Барбора Крейчикова/Катержина Сінякова (Чехія, 1) – Дезіре Кравчик/Деми Схурс (США/Нідерланди, 6) – 6:2, 6:3