Джокович — про фотографію батька з російським прапором: він думав, що фотографується із сербами

Новак Джокович прокоментував скандальну ситуацію, що виникла навколо його батька Срджана Джоковича. Після перемоги сина у чвертьфіналі Australian Open Срджан сфотографувався з уболівальниками з російським прапором із портретом Володимир21-разовий переможець турнірів «Великого шолома» серб Новак Джокович прокоментував скандальну ситуацію, що виникла навколо його батька Срджана Джоковича. Після перемоги сина у чвертьфіналі Australian Open Срджан сфотографувався з уболівальниками з російським прапором із портретом Володимира Путіна.

За підсумками інциденту, Федерація тенісу Австралії винесла попередження Джоковичу-старшому, а посол України в Австралії попросив заборонити Срджану відвідувати матчі Australian Open.

«На жаль, неправильне тлумачення того, що сталося вчора, швидко розійшлося. Звичайно, мене це теж зачепило. Я не знав про це до вчорашнього вечора. І, звичайно, я не був радий побачити це. Мій батько, вся моя сім'я і я пройшли через кілька воєн у 90-ті роки. Як заявив мій батько, ми ніколи не підтримаємо насильство.

Мій батько збирався після кожного матчу зустрітися з моїми фанатами на головній площі тут, на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу, щоб подякувати їм за підтримку, віддати їм шану та зробити фотографії. На цьому фото він просто проходив повз. Навколо було багато сербських прапорів. Він думав, що фотографується з кимось із Сербії. Ця група людей неправильно використала його в цій ситуації», - наводить слова Джоковича Daily Mail.

 
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне