Australian Open. Байндль програла Остапенко в третьому колі

Australian Open. Байндль програла Остапенко в третьому коліВ Мельбурні (Австралія) на першому в сезоні турнирі Великого шлему Australian Open у жінок проходять матчі третього кола.

28-річна українка Катерина Байндь (WTA 97) програла 18-й ракетці світу 25-річній Олені Остапенко з Латвії. Зустріч тривала 1 годину 7 хвилин та закінчились перемогою латвійки з рахунком 6:3, 6:0.

Байндль реалізувала свій єдиний брей-пойнт, в той час як Остапенко реалізувала п'ять брейк-пойнтів з вісьмох можливих. Катерина не подавала навиліт и один раз схибила на подачі, а Олена виконала два ейси при 6 подвійних помилках. В рахунку по особистих зустрічах тенісисток попереду, як і раніше, українка – 3:1.

Нагадаємо, Баіндл вперше у кар'єрі зіграла у третьому колі на турнірі Великого Шолома.

За виход до чвертьфіналу змагань Остапенко схрестить ракетки з  американкою Корі Гауфф (7), яка була сільніша за свою співвітчизницю Бернарду Пера – 6:3, 6:2.

Нагадаємо, в одиночному розряді українок не залишилось. Раніше в третьому колі зі змагань вибули Ангеліна Калініна і Марта Костюк.

Теннис. Grand Slam. Australian Open. Мельбурн (Австралия) Хард. Призовий фонд $51 384 291. 128 учасниць.